0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

HP EliteBook 2540P i5/4GB/128GB

12,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5-540
  • RAM: 4GB DDR3
  • SSD: 128GB
  • OS: Windows 10 PRO

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „HP EliteBook 2540P i5/4GB/128GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *