0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

JBL J-375 Слушалки

290.00 ден

  • PLUG IN 3,5 Mm
  • UNIVERSAL
  • PLUS MIC

ШИФРА: 575078-3

Спореди

Технички спецификации :

  • PLUG IN 3,5 Mm
  • UNIVERSAL
  • PLUS MIC

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „JBL J-375 Слушалки“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 575078-3 Категории: , Ознака: