0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Kабел за мобилен Samsung type C

290.00 ден

  • Кабел type C
  • Fast Charging 3a

ШИФРА: 575087

Спореди

Технички спецификации:

  • Кабел type C
  • Fast Charging 3a

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Kабел за мобилен Samsung type C“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *