0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

LDNIO Адаптер + TypeC Каб.1м

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Адаптер за Android PD+QC3.0
  • Опсег на напон 100-240
  • Алуминиумски лим+систем за ладење на бакарен лим кој е со долг работен век,добра топлинска спроводливост и висока ефикасност на дисипација на топлина
  • Компактна големина, лесен за носење
  • Должина на кабел 1м
  • Боја бела

 

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „LDNIO Адаптер + TypeC Каб.1м“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 690741 Категории: ,