0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Lenovo S500 I3/4GB/120GB

9,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel  I3-4170
  • GPU: Intel
  • RAM: 4GB DDR3
  • SDD: 120GB
  • HDD: /
  • OS: Windows 10 PRO
  • Гаранција 12 месеци
  • Refurbished Class-A

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Lenovo S500 I3/4GB/120GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: