0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Lenovo ThinkPad SL300 E5700/3GB/120GB

8,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel E5700
  • RAM: 3GB DDR2
  • SSD: 120GB
  • OS: Windows 10 PRO

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Lenovo ThinkPad SL300 E5700/3GB/120GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *