0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Lenovo ThinkStation E20 i5/4GB/320GB/120GB/1030

14,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5-650
  • GPU: NVIDIA  1030
  • RAM: 4GB DDR3
  • HDD: 320GB
  • SSD: 120GB
  • OS: Windows 10 PRO
  • Гаранција 12 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Lenovo ThinkStation E20 i5/4GB/320GB/120GB/1030“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: