0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

MacBook Pro i5/8GB/120GB

14,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5
  • RAM: 8GB
  • SSD: 120GB

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „MacBook Pro i5/8GB/120GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *