0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Mastech Пронаоѓач на осигурачи MS5902RTD

1,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Working temperature: 0 ~ 50 C
  • Relative humidity: <80%
  • Operating voltage: MS5902TA-AC220V / 50Hz // MS5902TB-AC110V/60Hz
  • Size: MS5902R/195*54*35mm // MS5902T/70*63*20mm
  • Weight: 208g (MS5902T + R)
  • Color: green
  • Power supply:9V 6F22 battery×1
  • Accessories:  Manual
  • Package:Gift box or Blister and card

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Mastech Пронаоѓач на осигурачи MS5902RTD“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 436359 Категорија: