0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Maxell Слушалки Bright Sound

850.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo earphones
  • Microphone
  • Plug 3.5mm.
  • Reflective cable
  • Frequency response 20Hz-20kHz
  • Colour Pink/Black

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Maxell Слушалки Bright Sound“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 771478 Категорија: