0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Maxell Слушалки Fusion+

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo earphones
  • Microphone
  • Frequency response 20Hz-20kHz
  • Deep bass
  • Colour Blue/Purple

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Maxell Слушалки Fusion+“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 777036 Категорија: