0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Maxell In Line Mic слушалки

580.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model EC-MIC PINK
  • Frequency response 20Hz-20kHz
  • Drivers 9mm.
  • Microphone
  • Colour Pink

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Maxell In Line Mic слушалки“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 745516 Категорија: