0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Maxell Stereo Слушалки

195.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo earphones
  • Frequency response 20Hz-20kHz
  • Driver 15mm.
  • Microphone
  • Colour white

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Maxell Stereo Слушалки“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 771805 Категории: ,