0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Micro SD Netac Memory Card 32GB

310.00 ден

  • Brand: Netac
  • Type: Memory Card
  • Memory Card Type: Micro SD/TF
  • Memory Capacity: 32GB
  • Class Rating: Class 10

ШИФРА: 230726

Спореди

Технички спецификации:

  • Brand: Netac
  • Type: Memory Card
  • Memory Card Type: Micro SD/TF
  • Memory Capacity: 32GB
  • Class Rating: Class 10

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Micro SD Netac Memory Card 32GB“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 230726 Категорија: Ознаки: , ,