0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Mousepad Scorpion Gaming G5

250.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  •  Изработен од структура на материјал со висока густина за најдобра контрола на глушецот
  • Гумирана основа
  • Димензии 298х230х3мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Mousepad Scorpion Gaming G5“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 905999 Категорија: