0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Notebook Stand SBOX CP-19 up to 15.6″ LED

590.00 ден

Спореди

Технички спецификации

 • For laptops with screen size up to: 15,6″
 • Fan: 140 mm ( Blue LED)
 • Fan Speed: 1100 +/- 10% RPM
 • Bearing type: Rifle
 • Fan life time: 40000 hrs.
 • Air Flow: 47,35 CFM (max)
 • Noise levels: 21 dBA (min)
 • Angle: 2 positions
 • USB pass through
 • Rated voltage: DC 5V
 • Material: Metal mesh / Plastic
 • Color: Black
 • Dimensions: 330 x 250 x 27mm
 • Weight: 529g

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Notebook Stand SBOX CP-19 up to 15.6″ LED“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 531560 Категорија: