0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Omega звучници ОG01

350.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Stereo portable Speakers
  • USB connection
  • Compact size

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Omega звучници ОG01“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 415835 Категорија: