0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Omega Звучници OG15B

390.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Stereo portable speakers
  • USB connection
  • Compact size

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Omega Звучници OG15B“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 430401 Категорија: