0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Omega 5W Bluetooth звучник OG71B

790.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • FM Radio
  • USB&microSD card reader
  • Aux-in
  • Battery 1200mAh

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Omega 5W Bluetooth звучник OG71B“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 441612 Категорија: