0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Omega Bluetooth Звучник 4во1

790.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Bluetooth speaker 4 in 1 :
  • 1.Bluetooth speaker
  • 2.Bluetooth handfree
  • 3.Music from microSD card/flash drive
  • 4.FM radio

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Omega Bluetooth Звучник 4во1“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 443357 Категорија: