0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS кабел за мобилен iPhone Durable

1,300.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Кабел iPhone
  • Боја сива
  • Должина 1.2м
  • Изработен од не’рѓосувачки челик
  • Гаранција 2 години

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS кабел за мобилен iPhone Durable“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 038625 Категорија: