0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Кутија за продолжен кабел со 5 шуко+Прек.

380.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛЛИВ МАТЕРИЈАЛ
  • Гаранција 6 години
  • Број на утичници 5
  • Прекинувач 1/0
  • Заштита за деца
  • Можност да се прицврсти со двојно леплива трака или штрафови

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Кутија за продолжен кабел со 5 шуко+Прек.“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *