0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS лед ноќна светилка со сензор-бела

270.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Jaчина 1W
  • Сензор
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS лед ноќна светилка со сензор-бела“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 034986 Категорија: