0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS лед светилка за на глава MONT 900 G4

2,900.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • 220 лумени
  • 65м домет
  • Тежина 78гр.
  • 6 програми на работа
  • Батерија  Li-ion
  • Времетраење на батерија: дизајнирана за хибридна употреба со светење дури до 78 часа
  • Полнач 5v (microUSB) вклучително во пакувањето
  • Индикатор за полнење
  • Заштита IP X6 водоотпорна според интернационалните стандарди. Тие се отпорни на прашина,масло и кал (IP X6 -Не дозволува работа на светилката под вода)
  • 2 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS лед светилка за на глава MONT 900 G4“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: