0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Метална стега 7.9х400 со акрилик

480.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Ширина 7,9мм.
  • Дебелина 0.25мм.
  • Должина 400мм.
  • Со акрилик
  • Изработени од не’рѓосувачки челик
  • Огноотпорни
  • Отпорни на ултравиолетово зрачење
  • Отпорни на киселина и морска вода
  • Меѓународни сертификати: UL, DNV, ABS
  • Пакување 1/10

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Метална стега 7.9х400 со акрилик“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 052089 Категорија: