0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS моталица 3Х1.5 / 25М

3,450.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • IP 20
  • метален оквир
  • Боја сива
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS моталица 3Х1.5 / 25М“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 027278 Категорија: