0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS моталица 3Х2.5 / 50M

5,450.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Заштита IP 20
  • Гумен кабел со пресек 3х2.5 мм.
  • Должина на кабел 50 м.
  • Метален оквир
  • Боја сива
  • 3 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS моталица 3Х2.5 / 50M“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 026196 Категорија: