0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS Продолжен кабел 3×1.5 / 5m M/2xF

630.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Дебелина на кабел 3х1.5 мм.
  • Должина 5 м.
  • Незапалив материјал
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS Продолжен кабел 3×1.5 / 5m M/2xF“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *