0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 430mm х 4.8mm бели

550.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Температурна издржливост  -40 до +85 °C
  • Пакување 1/100
  • Должина 430 мм.
  • Ширина 4.8 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 430mm х 4.8mm бели“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001223 Категорија: