0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

SAS стеги 710mm х 9mm бели

1,800.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Температурна издржливост -40 до +85 °C
  • Пакувани 1/100
  • Должина 710 мм.
  • Ширина 9 мм.

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „SAS стеги 710mm х 9mm бели“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 001308 Категорија: