0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Speaker Platinet Bluetooth PMG6B 10W Stereo Black

850.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Dimensions: 190 x 190 x 50 mm
  • Weight: 560 g
  • Speaker output power: 2 x 5W, 4 Ohm
  • Charging power: DC 5V 500mAh
  • Conductor: 57mm
  • Battery: 1800 mAh
  • Autonomy: 4 hours
  • SNR:> 85dB
  • THD: <0.5% Frequency response: 100Hz - 10kHz FM frequency range: 87.5 - 108.0 MHz Warranty: 6 months

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Speaker Platinet Bluetooth PMG6B 10W Stereo Black“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 439749 Категорија: