0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Tenda Switch 8port 10/100 S108

630.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Plug-and-play, without any configuration
  • Sleek and compact case design
  • Low Power consumption design
  • Model S108

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Tenda Switch 8port 10/100 S108“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 431056 Категорија: