0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Tenda Wireless N Router 300Mbps N300 w/3 Antennas

1,090.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • WiFi anywhere in your home
  • Stable&fast Wifi experience
  • Set up within 30 seconds
  • Model F3
  • Гаранција: 24 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Tenda Wireless N Router 300Mbps N300 w/3 Antennas“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 427141 Категорија: