0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Toshiba R30-A i5/4GB/256GB

17,990.00 ден

Спореди

Технички спецификации :

  • CPU: Intel Core i5-4210M
  • GPU: Intel
  • RAM: 4GB DDR3
  • SSD: 256GB
  • Display 13.3″
  • OS: Windows 10 PRO
  • Гаранција 12 месеци

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Toshiba R30-A i5/4GB/256GB“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Категорија: