0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

USB полнач 2.1А 2хUSB сив

630.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Излезен напон: 5V-DC
  • Излезна струја: 2.4A – Fast Charge
  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • Заштита за деца
  • 6 години гаранција

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „USB полнач 2.1А 2хUSB сив“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 033712 Категорија: