0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

USB Drive 128GB Verbatim 3.0

1,350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • USB Drive 3.0 ( Also compatible with USB 2.0 ports)
  • Windows 10,8,7
  • Mac OS X 10.4 or higher
  • LINUX 2.4.0 or higher
  • Data Retention 10 years

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „USB Drive 128GB Verbatim 3.0“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 491897 Категорија: