0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

USB Drive Kingston 32GB 3.0 3.1/3.0/2.0

450.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • USB 3.1/3.0/2.0

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „USB Drive Kingston 32GB 3.0 3.1/3.0/2.0“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 282368 Категорија: