0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер USB Type-C (M) to AUX 3.5mm (F)

350.00 ден

  • CDLA USB 3.1 type-C to 3.5 mm audio female adapter
  • Cable length: 15 cm
  • Net weight: 4 g
  • Enables connecting headphones that use a 3.5 mm audio plug to your mobile devices

ШИФРА: 001737

Спореди

Технички спецификации:

  • CDLA USB 3.1 type-C to 3.5 mm audio female adapter
  • Cable length: 15 cm
  • Net weight: 4 g
  • Enables connecting headphones that use a 3.5 mm audio plug to your mobile devices

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер USB Type-C (M) to AUX 3.5mm (F)“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *