0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Verbatim слушалки Active

350.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Cable length 1.20m
  • Jack 3.5mm.
  • Microphone
  • Color blue

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Verbatim слушалки Active“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 491118 Категорија: