0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

White Shark Wireless Game Pad Pantheon

890.00 ден

Спореди

Технички спецификации

  • Vibration: Yes
  • Weight: 180g
  • Interface: Wireless
  • Color: Red
  • Battery: 3x AAA Not included
  • Turbo and clear function: Yes
  • Number of buttons: 19
  • Dimensions (mm): 165 x 120 x 60

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „White Shark Wireless Game Pad Pantheon“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 538941 Категорија: