0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Wifi сет тастатура и маус Оmega OKMO71B

790.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model OKMO71B
  • Wireless set
  • Optical mouse 1200DPI
  • 13 multimedia keyboard keys
  • Nano receiver
  • 10m range

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Wifi сет тастатура и маус Оmega OKMO71B“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 437431 Категорија: