0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Wifi сет тастатура и маус Gembird

990.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Model KBS-WCH-01
  • Colour black
  • Slimline keyboard
  • 3-button wireless optical mouse
  • USB port

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Wifi сет тастатура и маус Gembird“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 084369 Категорија: