0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Wifi сет тастатура и маус Genius SlimStar 8006

1,100.00 ден

Спореди

Технички спецификации:

  • Wireless keyboard SlimStar 8006/k
  • Wireless mouse NX-7020
  • USB pico receiver
  • Two AAA batteries for keyboard
  • One AA battery for mouse
  • Multi-language quick guide

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Wifi сет тастатура и маус Genius SlimStar 8006“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 255222 Категорија: