0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Wifi Сет Logitech MK235

1,990.00 ден

Keyboard

ШИФРА: 063976

Спореди

Технички спецификации :

Keyboard

Mouse

  • Sensor technology: Smooth Optical tracking
  • Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
  • Scrolling: line-by-line
  • Scroll Wheel: Yes, 2D, optical
  • Connect/Power: On/Off power button
  • 1 AA batteries
  • Battery life: 12 months 3

 

 

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Wifi Сет Logitech MK235“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *