0 продукти0.00 ден

Нема продукти во кошничката.

Безжичен FM Трансмитер 4во1 w/LCD Дисплеј&Далечински управувач

390.00 ден

Спореди
Технички спецификации:

  • Car MP3 Modulator
  • LCD Display
  • Remote Controler included
  • w/ slot for memory card: SD/MMC
  • USB Connectivity

Прегледи

Се уште нема прегледи

Биди прв што ќе го прегледа „Безжичен FM Трансмитер 4во1 w/LCD Дисплеј&Далечински управувач“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ШИФРА: 418416 Категорија: