Maxell Слушалки Pure Buds

 

Технички спецификации: Microphone Frequency response 20Hz~20kHz Driver 15mm. Colour Black/White

180.00 ден

:
КОД: 776640. Категорија: .

Технички спецификации:

  • Microphone
  • Frequency response 20Hz~20kHz
  • Driver 15mm.
  • Colour Black/White

Други производи