Нови производи

SAS Продолжен кабел 2×0.75 / 2m M/F , .

Технички спецификации: ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ Дебелина на кабел 2х0.75мм. Должина 2 м. Заштитен механизам за деца Боја бела 6 години гаранција

Повеќе

180.00 ден

:
SAS моталица 3Х1.5 / 3м .

Технички спецификации: Заштита IP 20 Гумен кабел со пресек 3х1.5 мм. Должина на кабел 3 м. Боја црна 3 години гаранција

Повеќе

590.00 ден

:
Кабел HDMI M/M 5m v.1.4 .

Технички спецификации High quality digital HDMI cable for sending the image and sound without the compression and loss the quality which enables to show Full HD 1080p/1080i or HD Ready 720p image. Version: 1.4 (compatible backwards) Maximum resolution: 2560 x 1600p Transfer of the signal: 10.2 Gb/sec. Deep Color 48 bit– lively and natural colours […]

Повеќе

390.00 ден

:
Полнач за мобилни телефони 3.4А SAS GoTravel-Black .

Технички спецификации: Боја: Црна Три приклучока за полнење на мобилни или таблети со SMART чип кој при полнење на три уреда ја детектира пославата батерија и со поголем интензитет ја полни прво неа до 2.4A. Излезен напон: 5V-DC Излезна струја: 3.4A – Fast Charge with smart chip Влезен напон: (100-240)V-AC 6 години гаранција

Повеќе

1,050.00 ден

:
SAS моталица 3Х2.5 GG / 50М .

Технички спецификации: Заштита IP 20 Гумен кабел со пресек 3х2.5 мм. Должина на кабел 50 м. Метален оквир Боја сива 3 години гаранција

Повеќе

7,450.00 ден

:
Кабел USB 2.0 A to B 1.8m .

Технички спецификации Omega printer cable USB 2.0 AM-BM High quality cable for connecting devices such as printers, scanners, external hard drives and others having a B Male socket. Transfer rate speed up to 480Mb/s, USB 1.1 and 1.0 compatible. Durable, flexible external insulation to prevent mechanical damage to the cable. Package type: Bulk Length: 1.8m

Повеќе

100.00 ден

:
Маус SBOX M-901 плав .

Технички спецификации: 3D Optical mouse Resolution 1000DPI Interface usb 2.0 Cable length 150 cm. Material ABS Plastic Colour blue

Повеќе

200.00 ден

:
Слушалки PHILIPS SHP1900 .

Технички спецификации: Frequency range 15-22,000 Hz Sensitivity 98 dB Impedance 32 Ohm Maximum power input 50 mW Speakers drivers 40 mm.

Повеќе

950.00 ден

:
Батерија акумулаторска 6V 1.3Ah .

Технички карактеристики: Батерија акумулаторска 6V 1.3Ah

Повеќе
:
Mastech дигитална ампер клeшта MS2115A .

Технички спецификации: DC Voltage: 60mV/600mV/6V/60V/600V ±(0.7% +3); 1000V ±(0.8% +2); AC Voltage: 60mV/600mV/6V/60V/600V ±(0.8% +3); 750V ±(1% +4); DC Current: 60A/600A/1000A ±(2.5% +6); 60A/600A/1000A ±(2.5% +6) Resistance: 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ ±(0.8% +3); 60MΩ ±(1.2% +3); Capacitance: 10nF/100nF/1000nF/10µF/100µF/1000µF/10mF/100mF ±(4.0% +5); Frequency (From Clamp): 0~ 10KHz ±(1.5% +5); LogicFrequency: 0~60MHz ±(0.5% +3); Duty Cycle: 10%~ 90% ±3.0%

Повеќе

4,790.00 ден

:
Леткум SOLOMON SR KD60 60W .

Технички спецификации: Solomon KD-60 – рачка за лемење Моќност: 60W.

Повеќе

890.00 ден

:
SAS моталица 3Х1.5 GG / 50М .

Технички спецификации: Заштита IP 44 Гумен кабел со пресек 3х1.5 мм. Должина на кабел 50 м. Боја црна 6 години гаранција

Повеќе

6,350.00 ден

:

Најпродавани производи

SAS Метална стега 4.6х200 .

Технички спецификации: Ширина 4,6мм. Дебелина 0.25мм. Должина 200мм. Изработени од не’рѓосувачки челик Огноотпорни Отпорни на ултравиолетово зрачење Меѓународни сертификати: UL, DNV, ABS Пакување 1/10

Повеќе

150.00 ден

:
Калај 1mm 17g:

130.00 ден

Калај 1mm 17g .

Технички спецификации: Калај за лемење на макара, 1mm 17g

Повеќе

130.00 ден

:
LAN кабел 15m Cat5e .

Технички спецификации: Patch cord with moulded strain relief 50u” 8P8C plugs, 15 meters

Повеќе
:
Слушалки PHILIPS SHP2500 .

Технички спецификации: Philips TV listening Balanced sound Frequency range 9-23,000 Hz Sensitivity 95 dB Impedance 32 Ohm Maximum power input 50 mW Speakers drivers 40 mm.

Повеќе

1,590.00 ден

:
Адаптер за лаптоп Asus/Toshiba – 19V 6.15A , .

Технички спецификации: Адаптер за лаптоп – 19V 4.74A Asus/Toshiba Input: AC100-240V (worldwide use) Output: DC19V 6.15A Power: 120W DC Connector size: Internal Diameter: 2.5mm External Diameter: 5.5mm

Повеќе

1,900.00 ден

:
Леплива трака за скали 5м. .

Технички карактеристики: Леплива трака Должина 5м.

Повеќе

180.00 ден

:

200.00 ден

:
SAS фазомер 200-500V 140mm. .

Технички спецификации: Должина 140 мм. Наменет за  контактна детекција на присуство на АС напон од 200-500 V. Произведен во Германија

Повеќе

80.00 ден

:
UPS Уред 600VA со клеми за надворешен акум. .

UPS уредите служат на вашиот компјутер и останатите технички уреди како на пример ПУМПА ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ да им дадат дополнително напојување во случај на снемување на струја. UPS 600VA е без внатрешен акумулатор туку со надоградба од клеми која е изработена во сервисот на Лининг Електроникс направен е начин за подолготрајно работење на пумпата […]

Повеќе

3,950.00 ден

:
Маус Genius NX-7000 Црн .

Технички спецификации: Модел NX-7000 USB pico receiver AA Alkaline battery Multy-language quick guide in gift box 2.4GHz wireless technology Боја црна

Повеќе

490.00 ден

:
SAS разделник со 2 шуко + прекинувач бел .

Технички спецификации: ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕЗАПАЛИВ МАТЕРИЈАЛ 2хШуко+прекинувач Заштитен механизам за деца Макс.работен напон 230V Макс.оптеретување 3500W/16А 6 години гаранција

Повеќе

195.00 ден

:
ЛЕД панел ОГ 12W 6400K .

Технички спецификации: ЛЕД Панел ОГ коцка Димензија: Јачина: 12W Боја на светло: 6400К Гаранција: 12месеци

Повеќе

330.00 ден

: