0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за ел.велосипед и тротинет 72V 32Ah

1,550.00 ден

 • Model: intelligent charger for electric vehicles.
 • Connector: standard 3 pin head (need other plugs, contact customer service)
 • Size: 25.2 x 8 x 5.5 cm
 • Shell material: flame retardant ABS.
 • Input parameters: 220V 50Hz
 • За обични батерии (не литиумски)

ШИФРА: 001958

Спореди

Технички спецификации :

 • Model: intelligent charger for electric vehicles.
 • Connector: standard 3 pin head (need other plugs, contact customer service)
 • Size: 25.2 x 8 x 5.5 cm
 • Shell material: flame retardant ABS.
 • Input parameters: 220V 50Hz
 • За обични батерии (не литиумски)

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за ел.велосипед и тротинет 72V 32Ah“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *