0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 60V 2A

1,990.00 ден

  • Safety protection: surge protection, overcurrent protection, overheating protection, short circuit protection.

ШИФРА: 575263

Спореди

Технички спецификации :

  • AC 100-240V 50/60HZ 0.8A.
  • Charging voltage: DC67.2 V.
  • Charging current: 1.5 A.
  • Charging indicator: red: charging green: charging OK charging port: connection with 3 legs (diameter: 12 mm).
  • Product size: 132 x 57 x 32 mm.
  • Cable length: 39.4 in/100 cm.

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 60V 2A“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *