0 производи0.00 ден

Нема производи во кошничката.

Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 42V 2A

1,800.00 ден

  • SZYB-100W-42V2A 42VDC Lithium Battery Charger 3 Prong Connector

ШИФРА: 575261

Спореди

Технички спецификации :

  • Input voltage:100-240VAC,50/60Hz
  • Output:42V2A
  • Universal input voltage
  • Color:Black
  • Overload protection
  • Output over voltage protection
  • Short circuit protection

Оценки

Се уште нема оценки

Биди прв што ќе го оцени „Адаптер за Ел.Велосипед и Тротинет 42V 2A“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *